Ear Cuff Trendi

     Bu trendden bahsetmeyen kaldı mı bilmiyorum ama o kadar çok görüyorum ki her yerde ben de kayıtsız kalamadım. Ear cuff Türkçe’ ye net olarak çevrildi mi bilmiyorum. Ama ben kulak kelepçesi şeklinde çevirdim:) Ear cufflar, kıkırdağı ya da kulağın tamamını kapsayan kulak aksesuarları oluyorlar. Küpe deseniz değil daha çok kulak yüzüğü olarak adlandırdım ben bunları:) Geçtiğimiz yazdan beri o kadar çok moda oldu ki, her yerde değişik çeşitlerini bulmak mümkün. Ben de internetten birkaç tane edindim kendime. Hiç kullandın mı diye sorarsanız hayır:) Bana göre özel günlerde toplanmış saçlarla kullanılmalı. Bunu kendim için söylüyorum çünkü günlük hayatta hiç saçını toplayan biri değilim. Göstermedikten sonra ear cuff kullanmanın da bir anlamı yok değil mi? Ben özellikle minimal tasarımları beğeniyorum. Zira bazı tasarımlar o kadar abartılı ki kafanın önüne geçmiş desem yeri:) 

     Aşağıda dikkat çekici tasarımlardan örneklere yer verdim. Yukarıda da dediğim gibi ben naif olanları sevdim. Özellikle “make me happy” yazılı olanı çok beğendim:)

     Ear cuffları kullanmayı seven ünlülerin başında Rihanna ve Diana Kruger geliyor sanırım. Fakat ben en çok Kate Bosworth’ e yakıştırdım ve onun ear cuffını sevdim:)

    Resimler: Pinterest

    Gördüğünüz gibi ear cuffların önlenemez bir yükselişi var. Satın almak isterseniz de herhangi bir aksesurcıdan rahatlıkla bulabilirsiniz. Ben trendyol, markafoni ve 1v1y’de sürekli görüyorum. Genelde ejdarha ve yılan tasarımları mevcut ancak değişik tasarımlar da var. Peki siz bu trend hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok beğendim aldım ya da alacağım mı, hiç beğenmedim almadım ve almam mı?:)
Reklamlar
Bu yazı aksesuar trendi, ear cuff trend, ear cuff trendi 2013, kulak aksesuarı modası içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ear Cuff Trendi için 6 cevap

  1. Bir aksesuar hastası olduğum için bulur bulmaz aldım ve iyi ki de almışım. Çok seviyorum:):):)http://photoandfashion-diy.blogspot.com/

  2. Güle güle kullan:))Zaten bu trendi seven çok seviyor, sevmeyense nefretlik:) Ben küpesiz sokağa çıkmam neredeyse ama bunları bir türlü kullanamadım nedense:) Resimlere bakınca özendim ama:)

  3. Missinem dedi ki:

    Bu kulak aksesuarları ne kadar cesitlendi süper de hava katıyorlar :)))

  4. Aynen öyle aldı başını gidiyor bu trend:) küpeden çok farklı bir hava kattığı da kesin:)

  5. audrey dedi ki:

    çok seviyorum ve uzun zamandır da kullanıyorum zaten..

  6. Ne güzel:) Aksesuarlarda böyle yenilikler hep olsun istiyoruz:)

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s