Başbakanlık Balosunda Michelle Obama Ne Giydi?

   Barack Obama’ nın ikinci defa başkan olmasının ardından gerçekleştirilen baloda Michelle Obama’ nın tercihi yine Jason Wu’dan yana oldu. Kırmızı renk elbisesiyle oldukça şık görünüyordu.   Michelle Obama’ nın bu yılki kırmızı elbisesiyle yakaladığı şıklık tesadüfi değil elbette. 2009 yılında giydiği Jason Wu beyaz elbisesi de günlerce konuşulmuştu.

   First Lady halkın önüne çıkarken de Thom Browne kemerli bir palto giymeyi tercih etti. Paltosunu sivri burun çizmelerle ve mor eldivenlerle tamamladı. Obama çifti ilk danslarını Jeniffer Hudson’ın “Let’s Stay Together ” şarkısında gerçekleştirdiler. Dans ederken elbisenin sırt detaylarını da yakından görme fırsatı yakaladık tabi:)

   Baloda Beyonce Emilio Pucci bir elbise giymeyi tercih etmiş. Kırmızı bir Micheal Kors giyen Alicia Keys de  oldukça şık görünüyordu. Çocukların balosunda sahne alan Katy Perry  Johhny Wujek tarafından özel olarak tasarlanan bir kostüm giyerken,  Eva Longoria’nın baloya gelirken giydiği palto Bally markaydı.
    4 yıl aradan sonra Jason Wu istikrarını koruyan Michelle Obama’ nın bu yılki elbisesinin modelini kendisine daha çok yakıştırdım ancak beyazın ona çok yakıştığı da bir gerçek. Siz ne dersiniz Michelle Obama bu yıl mı yoksa 4 yıl önce mi daha şık?
Reklamlar
Bu yazı Başbakanlık Balosu, Jason Wu, Michelle Obama Elbisesi, Michelle Obama Jason Wu Dress içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s